Türkiye Pazarı İçin Yeni Kripto Para Borsası “KOİNEKS”

0
2899
Koineks

Türkiye Pazarı İçin Yeni Kripto Para Borsası “KOİNEKS”

BtcTürk, Koinim, Paribu’dan sonra Koinesk Türkiye pazarına giriş yapmıştır. Diğer dijital borsalara göre kripto para çeşitliliğiyle fark yaratmaya çalışan firmadan şu anda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Dash ve Dogecoin alım-satım işlemleri yapılabilmektedir. Çeşitliliğin artacağı yönünde bilgi veren Koineks, yakın zamanda Zcash, Bitcoin Cash ve Ripple Kritopara birimlerini de işlemlerine dahil edeceğini duyurmuştur.

7/24 saat para yatırma ve çekme imkanı sunan firmanın müşterilerine sunduğu hızlı hizmetle rakiplerinden bir adım önde görünüyor.

Koineks dijital borsasına para yatırırken herhangi bir kesinti yapılmıyor. Para çekme durumunda ise sadece 3 TL işlem ücreti alınıyor.

Türkiye’de kripto paraya olan merakın giderek arttığı günlerde farklı dijital borsaların piyasaya çıkması yatırımcılar için olumlu bir gelişme. Bu farklılıklar sayesinde dijital borsalar birbirleriyle kur farkı (ücreti)konusunda rekabete girecek ve yatırımcılar ileride belki de çok daha uygun fiyatlara uluslar arası kripto para borsaların sunduğu kur ücretlerine yakın fiyatlarda coin alım-satım yapabilme imkanı sağlayacaktır.

Koineks dijital para borsasında üyelik işlemleri basit ve anlaşılabilir bir şekilde. Üyelik onayı için sadece kimliğinizin ön ve arka yüzünün görselini göndermeniz yeterli…

 

Koineks borsasına https://koineks.com/ linkinden giriş yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen buraya adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.