Network Marketing Nedir? En iyi network marketing şirketlerinden biri…

0
1456
Network Marketing Nedir?, En iyi network marketing şirketlerinden biri…
Network Marketing Nedir?, En iyi network marketing şirketlerinden biri…

Network Marketing Nedir?

Merhabalar, bugün sizlere yıllardır süre gelen dünyanın en iyi ek-iş’lerinden biri olan network marketing(NM) firmasından bahsedeceğim. Biliyorsunuz ki network marketing yıllardır süre gelen, ülkemizde çoğu insanın saadet zinciri (ponzi) olarak da tanımladığı, ama ortada dürüst insanların, doğru işin ve doğru ürünlerin olduğu zaman yıllarca başarılı bir şekilde sürdürülebilen arkadasından da  iyi kazançlar getiren mükemmel bir iş modelidir.

Network marketing kavramı

Network marketing’i çoğu insan gibi mesai kavramı, zorunluluğu olmadığı için ek-iş olarak görüyoruz, ama asıl iş haline getirip planlı ve programlı çalıştığımız zaman tahmin edilemeyecek kazançlara ulaşmak da mümkün. Ama siz yine de aktif bir işiniz varsa NM’yi ilk etapta ek iş olarak görün baktınız oluyor daha sonra kendinize planlama yapın derim. Network marketing edindiğim tecrübeye ve araştırmalara göre dünyanın en iyi pazarlama şekli olduğunu söyleyebilirim.Türkçesini ağ pazarlaması yada tavsiye pazarlaması olarak adlandırabiliriz.

Network Marketing Nedir?, En iyi network marketing şirketlerinden biri…
Network Marketing Nedir?, En iyi network marketing şirketlerinden biri…

Network marketing nedir nasıl yapılır?

Kısaca örnek vermek istiyorum neden tavsiye pazarlaması dendiğini, siz bir ürün aldınız diyelim ve beğenerek kullanıyorsunuz. Yakın arkadaşınız o ürünü çok beğeniyor, nereden ne kadara aldığınızı soruyor, daha sonra gidip aynısını ya da başka rengini alıyor burada aslında siz ne yaptınız bir firmanın reklamını yaptınız pazarlamasını yaptınız peki siz bundan para kazandınız mı? Hayır. İşte ağ pazarlama şekli burada insanların para kazanmasını sağlayan iş modelidir. Lafı daha fazla uzatmayayım google’da biraz araştırma yaparsanız bu bilgilerin çok fazlasına hiç uğraşmadan ulaşabilirsiniz.

En iyi en iyi network marketing şirketi

En iyi en iyi network marketing şirketlerinin en başında da bütün dünyanın bildiği amway firması gelmektedir. Amway 1959 yılında Amerika da kurulmuş. Kaliteli ürünleri ve eşsiz pazarlama yöntemi ile bütün dünyayı saran satış ağı bulunmaktadır.Bunları çoğaltabiliriz tabiki de ilk etapta aklıma gelenler Herbalife, Orflime, pierre cardin,Avon network marketing firmalarıdır.

Network marketing sahtekarlığı örnekleri

Tabi bunların bir sürü kötü örnekleri de bulunmakta son zamanlarda ilk aklımıza gelen çiftlik bank, detay maxinet, turcoin gibi özellikle de coin piyasasıyla bağdaştırılmış olan tavsiye/yatırım firmaları kötü şekilde ve kısa zamanda son bulmakta,arkasında ek-gelir elde etmek isteyen çoğu insanı mağdur bırakmaktadır.

  Türkiyedeki en iyi network marketing şirketleri

Aslında sizlere bahsetmek istediğim, Türkiye’nin en iyi network marketing firmalarından biri olan Farmasi A.Ş idi. Ama farmasi firması hakkında yazmadan önce network marketing hakkında ufak ve basit bir kaç bilgi vermeden de geçemedim. Çok uzattım biliyorum o yüzden konuya direk erişilebilmesi için alttaki linkten geçiş yaparsanız sevinirim. Benim de bu yazımın başlığını ne koyacağımı tekrar düşünmem gerekli  🙂

Farmasi A.Ş Hakkında,Güvenilir mi Ne kadar Kazanırım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen buraya adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.