Kucoin Borsası (KCS) 20 Dolar Olur mu ?

0
814

Çok büyük ümitlerle 2017’ nin Ağustos ayında halka açılan sektöre hızlı ve güzel bir adım atan uzak doğu borsası KUCOIN kötü piyasadan payına düşeni aldı ve hacimsizlikte alt sıralara hızlı adımlar atarak geriledi. (10.07.2017 tarihi ile anlık hacmi 7587 BTC) Bu işe dur demek isteyen kucoin hamle olarak kullanıcı aralarında bir anket yaparak kcs bonus sistemini değiştirdi.

KCS coin zamanında Binance’ nin BNB si olarak yine sektördeki kişilerin sayesinde ve tabi ki de kucoinin zamanında yapmış olduğu avantajlar sayesinde değerini 20 dolar civarlarına kadar çıkartmıştı bunda Btc’nin 19bin dolarlara çıkmasının büyük bir payı vardı tabiî ki de. Olaya Btc bazından bakarsak en yüksek değeri bu zamana kadar 0.0015 btc’leri bulan kcs an itibari ile 0.0052 btc (3.32$) civarında yaklaşık 3 kat aşağıda, ama 10 günlük bir sürede değerini 2’ye katladığını görüyoruz,

KCS günlük grafiği

Kucoin 10.07.2018 Grafigi

Peki Kucoin’nin kendi coini KCS 20 dolar olur mu ? Kucoin bu işi nereye kadar götürür malum rakipleri gün geçtikçe artıyor en son piyasaya hızlı giren ve daha önceki yazımda bahsettiğim coinex.com ve CET ile çok sağlam bir firma. Daha sayamadığımız, zamanla öne çıkanlarından bahsedeceğim rakiplerinin içinde büyük bir pasta sahibi olabilecek mi ? Hele ki bu web ara yüz yavaşlığı öncelikle çözmeleri gereken sorunlardan biri gözüküyor. KCS’nin de ileride ki günlerde 20 dolar olmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. BTC bazında illaki ATH (En Yüksek Seviye)’ sini önümüzde ki boğa sezonunda test edecektir diye düşünüyorum.

Kucoin’nin bugün başladığı bonus yükseltmesi referans kaydı çok olan piyasa yapıcıların dikkatini çekti ve sosyal medyalarda adından sıkça söz edilmeye başladı bile neden olmasın diyorum ve kendinizi üzmeyecek bir şekilde kendimce değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. İlk düzeltmesinden sonra lütfen kendi araştırmanızı detaylı bir şekilde yapınız ve KYC (Müşterini tanı-Kendini Tanıt) onayını unutmayınız.

Kucoin üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Son olarak Kucoin’den bugün gelen bilgilendirme detaylarını altta paylaştım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen buraya adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.