Kripto Para Borsası Coinex İnceleme

0
1558
Coinex Logo

Coinex Hakkında

Son zamanlardaki en iddialı, piyasa çok hızlı ve sağlam bir giriş yapan kendine ait coinini çok kısa zamanda 13 kat katlayan bir kripto para borsası. 2017 aralığında kurulan ve çoğu kişinin gözünden kaçırdığı coinex.com son dönemde yaptığı kampanyalarıyla tüm kripto camiasında adından söz ettirmeyi başardı. Bu yükselişin ilk sebebi tabiki de kampanyalar değil arkasında ki isimler Bitmain önderliğinde ve dünyanın en büyük BCH havuzu olan ViaBTC ‘nin bir alt şirketi. Bu isimlerde coinex güvenilir mi sorusuna büyük ölçüde cevap veriyor.

Kullanımı gayet kolay olan coinex borsasının, Andorid ve İos uygulamaları da mevcut. Bir Exchange BCH’ da fee(al-sat komisyonu) yok, BTC’de fee çok düşük aynı zamanda Binance’nin BNB’si  gibi coinex’in CET coin’ini elinde bulunduranlara komisyon indirimi var. Site içi transferler ücretsiz ve gayet hızlı. Son olarak test etmedim ama araştırmalarım sonucu birkaç yerde destek sistemlerinin hızlı olduğunu okudum.

Gelelim diğer avantajlarına Sürekli kampanya yapıyorlar, doğal olarak müşteri çekmek için yapmaları da gerekiyor. Şu anda ki güncel işleyişlerinden bahsedecek olursam;

Coinex Hakkımızda Yazısı

Referans geliri kazandırıyor, bu yazıyı yazdığımda %20 oranında gözüküyor biraz açmam gerekirse referansınızın borsaya kazandırdığı al-sat komisyonlarının yüzde 20’sini size yönlendiriyor. Tabi bunu CET coin olarak veriyor. Ayni zamanda havuzdan kazanıyorsunuz ve şirket bu konuda şuan gayet bonkör  komisyon gelirlerinin yüzde 80’nini elinde borsanın kendi coini CET tutanlara orantısal bir şekilde dağıtıyor buda çok güzel ama planlamalarında 6 ay daha devam edeceklerini söylüyorlar. Birlikte izleyip göreceğiz. 1 Temmuz itibari ile trade-mining yaptırıyorlar. Tabi atadan miningci bunlar. ? Burn(coin yakma) olmazsa olmazımız. Kripto para borsası coinex’e büyük bir yüklenme olduğu aşikar hacmi her geçen gün artıyor ve CET tokeni kendini katlıyor yatırımcısının da yüzünü güldürüyor. Güçlü şirket, güçlü kampanyalar madencilikten sonra borsa çok isabetli olmuş,  şimdiden yerinizi almanızı öneririm.

Coinex Kayıt Linki

Son olarak Her ne kadar suni ya da balon bir hacim artışı olduğunu düşünsem de son zamanlarda ipi göğüsleyen binance ve okex borsalarını da hacimde geride bıraktığını belirteyim. Coinmarketcap’den bu kripto para borsasının bulundurduğu pariteleri ve borsanın takibini buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

saygılarımızla…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen buraya adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.