Fons A.Ş. / A Kazanç Plus

0
2436

ÖNEMLİ UYARI: FONS ŞİRKETLER GRUBUNUN

-ORGANİZASYON ŞEMASINDA
-TİCARET MODELİNDE

KÖKLÜ DEĞİŞİKLİKLER OLDUĞU ÖĞRENİLMİŞTİR. BUNDAN ÖTÜRÜ AŞAĞIDA FONS A.Ş İLE İLGİLİ SORULAN SORULARA ALINAN CEVAPLARDA DA KÖKLÜ DEĞİŞİKLİKLERE GİDİLDİĞİ BİLGİSİ ALINMIŞTIR. 

YENİ GELİŞMELER ÖĞRENİLDİĞİNDE SİZLERE EKGELİRKAZANI.COM OLARAK BİLGİLENDİRİLME YAPILMAYA ÖZEN GÖSTERİLECEKTİR. 

A PLUS KAZANÇ TAPU TEMİNATLI YATIRIM MODELİ TÜRKİYE’DE BAŞLADI!

Bilindiği üzere yatırım yaptığını, daha doğrusu iş yaptığını iddia eden bir çok yurtdışı kökenli yatırım firmaları ülkemizde kol gezmeye başlamıştı ve bir çok insan yıllarca çalışıp emek sarf edip sahip olduğu birikimlerini bu yatırım firmalarına yatırarak mağdur durumuna düştü ve dolandırıldı. Bu hayali yatırımların içinde tabi ki biz de vardık. Hatta akıllanmadık ve yatırım yapmaya devam ettik. Öyle ki, şirketin sahibi gibi davranıp gerçek olduğuna inandık, gözlerimize perdeler kapandı ve sonra o çok güvendiğimiz, inandığımız, peşinden koştuğumuz firmaların kaçışını izlemek ve arkasını beklemek zorunda kaldık.  Sistemde görünen paralara sadece bakmakla yetindik

Fons A.Ş. ve A Kazanç Plus

Temmuz 2017 yılında Bir şirket kuruldu. Türk firması ve Projeleri açık ve net. Tabi ki geçmiş tecrübelerimizden ötürü biraz temkinli davrandık. Sonrasında işin mutfağına girdik ve o mutfağa girmek, içeriğini incelemek çok zor olmadı bizler için çünkü çok şeffaf bir yapıya sahipti; patron belli, yönetim kurulu belli, şirketin açılışı ve vergi levhası belliydi. Üstelik sponsor sayesinde firmanın Ceo’suyla ulaşabilmemiz, aklımızdaki birkaç sorulara cevap alabilmemiz de mümkün oldu. Dikkatimizi ilk şu nokta çekti aslında; yatırım firması, yatırımsal network marketing dediğimiz (affiliate marketing) bu sektörde Türkiye’de belki ilk defa bir firma yani FONS A.Ş- A KAZANÇ PLUS, medyayı olumlu yönde arkasına alabilmişti. Bu aslında çok güzel bir örnekti çünkü şu zamana kadar hiçbir firma bunu başaramamıştı.

Detaylı Bir Şekilde Şirket İncelemerini Aşağıda Başlıklar Halinde Hazırladık

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen buraya adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.