Detay Maxinet Nedir , Detay Maxinet Hakkında Detaylı Bilgi?

21
7968
maxinet

Detay Maxinet Nedir , Detay Maxinet Hakkında Detaylı Bilgi?

2017 yılı içerisinde damgasını vuran, yatırımsal network marketing alanında özellikle son 3 ayda yatırımcı sayısını ikiye katlamış ve şuanda ortalama 15.000 aktif yatırımcı potansiyeline sahip Türk menşeli yatırım firması hakkında bilgi vermek istiyorum. Her zamanki  gibi küçük bir uyarıyla sözlerime başlamak istiyorum; Detay Maxinet hakkında bir hiçbir şekilde olumlu veya olumsuz bir görüşe sahip olmamamla birlikte, her zaman iyiye giden ve yatırımcılarını mağdur etmeden bol kazançlar elde etmesini istediğim bir firma gözüyle fakat bazı küçük eleştirilerle beyin fırtınası yapmak istediğim bir dilde yazmaya özen göstereceğimi bilmenizi isterim. Şimdi Detay Maxinet (Eski adıyla Detay Telekom) nedir, ne iş yapar ve kazanç planı nedir birlikte göz atalım…

Detay Maxinet Nedir?

Google arama motoruna Detay Maxinet nedir? diye yazdığımda şirketin açıklamasının her yerde kopyala yapıştır yapılarak benzer paragraflarla yazıldığını görmekteyim. Şirket aslında geçmişi 2002 yılına dayanmaktadır ve IT (Information Technology) Türkçe tabirle Bilgi Tekonolojileri alanında hizmet veren bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Turkcell gibi ülkemizin en gözde kurumsal telekomünikasyon firmasıyla “Mobil Ödeme” alt yapı sistemleri için yaptığı iş ortaklığı anlaşmasıyla iyi bir referans edinmiş ve sonrasında  2016 Aralık aylarında şirket Ceo’suna kadar el değiştirmiş, Şirketin ismi daha global bir tabire dönüşerek “Detay Maxinet” olmuş ve yönünü bir başka alana yani “Sosyal Medya”, “Google SEO” ve “Dijital Reklamcılık” sektörüne kaydırmıştır. Affiliate Marketing  geçmişi olanlar iyi bilir. Detay Maxinet’in oluşturduğu proje “Kairos Planet” le aynı mantığa sahip olduğunu görmekteyiz. Farklar tabi ki var sadece teknik anlamdaki benzerlikten bahsediyorum, bu konuda yanlış anlaşılmak istemem. Tam da Kairos’tan ümitlerin kesildiği zamanlarda Türk bir firmanın benzer bilgisayar çalıştırma projesiyle insanların karşısına çıkması ister istemez insanlarda bir çekingenlik yarattığı aşikar. Keza firmanın ilk 6 ayda sadece 5000 e yakın (belki daha da az) yatırımcıya sahip olabilmesi bu durumun bir sonucu olabilir. Firmanın bu konuda dengeli gitme politikası olduğu söyleniyor fakat özellikle ilk aylardaki yavaşlığın sebebinin Kairos olduğunu gözden kaçırmamak gerekir.

Peki Detay Maxinet Ne İş Yapar ?

Detay Maxinet Firmaların Seo hizmetlerini yapar gibi jargon ifadeler kullanmaktan kaçınmak istiyorum ve bu durumu küçük bir örnekle açıklamak istiyorum; bir şirket sahibisiniz veya bir ajans sahibi… İnsanlar sizin çalıştığınız alanla ilgili bir konuda Google arama motorunda belli kelimelerde ve cümlede yazı yazıyor ve sizde “enter”a basıldığında müşterinin ilk sayfada karşısına çıkmak istiyorsunuz. Böylelikle insanlar çok daha fazla sitenize giriş yapmış olacak ve bunun da maddi bir karşılığı olacak çünkü çok daha fazla satış gerçekleştireceksiniz.  Bu konuda profesyonel destek almak istiyorsunuz ve maddi konuda da kesenin ağzını açtınız diyelim. Sonrasında Detay Maxinet’in kapısını çalıyorsunuz ve yukarıdaki bahsettiğiniz özelliklerin yanı sıra sitenizle bağlı olan sosyal medya hesaplarından aynı performansı göstermesini istediğinizi Detay Maxinet’e bildiriyorsunuz. Bu konuda Detay Maxinet’ten brifing almak istiyorsunuz…

Detay maxinet isteğinize karşılık size şu şekilde açıklama yapar; Yaklaşık 1 yıldır   Türkiye sınırları içerisinde farklı lokasyonlardada ve farklı IP adreslerine ait yaklaşık 15.000 ve üzeri bilgisayara sahibim. Bu bilgisayarlar bir kuruma ait değil , kendi içimde oluşturduğum bir proje sayesinde ek gelir kazanmak isteyen insanların evlerinde bulunmaktadır. Siz, web sitenizi, sosyal medya platformunuzu veya her ikisini günlük belli sayıda ve düzenli tıklamalarla ziyaretçi sayısını artırmak (trafik istatistiğini artırmak) ve google arama motorunda belli bir noktada bulunmak istiyorsanız, size Türkiye’nin dört bir yanında sahip olduğum bilgisayarlarım yoluyla “organik hit“ yaratma olanağı sağlarım. Üstelik bu bilgisayarlarım günde en az 8 saat düzenli aralıklarla çalışmaktadır.  Diğer “dış seo” hizmeti veren rakiplerimden bir diğer farkım ise; bu hizmeti Google’n istediği standartlar çerçevesinde yapıyorum. Örneğin; sitenize giriyorum, bir süre bekliyorum, mouse hareketleri yapıyorum, ana sayfa dışında sizin seçtiğiniz bir katagoriye giriş yapıyorum, o bölümde de beklemeye devam ediyorum ve mouse hareketi yapıyorum bu işlemi bir tıkta yaklaşık 5 dakika süreyle yapıyorum, günlük -kendi kapasitem çerçevesinde- belirdiğiniz sayı kadar gerçekleştiriyorum ve bu eylemi bünyemde bulunan 15.000 bilgisayar üzerinden gerçekleştiriyorum. Ayrıca sitenize bağlı sosyal medya hesaplarınıza da aynı eylemleri gerçekleştirip günlük görevimi sonlandırıyorum. Yapılan etkinlik ve tık sayısına göre fiyatlarım var ve bu doğrultuda sizinle anlaşıp işlemlere başlıyorum…

Detay maxinet ne iş yapar başlığı altında küçük bir müşteri- firma görüşmesi senaryosuyla dilim döndüğü kadarıyla sizlere basitleştirerek anlatmaya çalıştım. Birçok kaynaklarda yüzeyden anlatıldığından bu yollla anlatmayı tercih ettim.

Detay Maxinet Kazanç Planı ve Yatırım Paketleri

 

 

Bir çok kaynakta tablo şeklinde Detay Maxinet yatırım paketleri ve kazanç planı açıklandığından sadece yüzeysel olarak bilgi vermek istiyorum; firmanın3 çeşit yatırım paketi bulunmaktadır. Bunlar Gümüş paket 590 $  Gold paket 1534 $ ve Platin pakette belirlenen tutar 2242 $. Platin paket şu anda aktif durumda değildir. Diğer paketlerin özellikleri şu şekildedir;

Gümüş Paket

590 /$
Yıllık Fatura
Günlük 8 Saat Online
Geçerlilik 12 Ay
Günlük Online Geliri 4$
Aylık Online Geliri 124$
YıllıkOnline Geliri 1.488$
Sıfır Notebook Ve Yazılım

Gold Paket
1534 $
Sınırsız Üye Kaydı
1 Adet Notebook / Tablet
(İlk Paket Alımında Geçerlidir)
Digital Medya Yazılımı
Teknik Destek
14 Saat Çalışma
Max.Günlük Kazanç : $14.00
Max.Yıllık Kazanç : $5110.00

Firmanın ortaklık programıyla oluşturduğu network kazancıyla yatırım ekibi oluşturarak yukarıda belirlenen yıllık gelirlerden çok daha fazla para kazanabilirsiniz. Referans sistemiyle 7 derinliğe kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

Referans Kazancı :

7 derinlik var network kazancında.
1. Derinlik yüzde 12
2. Derinlik yüzde 8
3. Derinlik yüzde 5
4. Derinlik yüzde 3
5. Derinlik yüzde 2
6. Ve 7. Derinlik yüzde 1 kazanç

Not: Yatırım paketinizin miktarı örneğin 590 $ ise, ekibinize girecek 590 $ lık yatırımlardan komisyon alabilirsiniz. Tüm yatırımlardan komisyon alabilmeniz için firmanın belirlediği aktif olan en yüksek yatırım paketini tercih etmeniz gerekmektedir.

Detay Maxinet Hakkında Görüş ve Yorum 

Ek gelir Kazanı olarak, Detay Maxinet hakkında olumsuz bir tutum sergilemek istemiyoruz. Çünkü hali hazırda kurulu bir sistem ve şu anda tüm yatırımcılar memnun. Bizim için önemli olan da aslında bu… Bizler de bir yatırıcım sıfatıyla Detay Maxinet yatırımcılarımızın en kısa zamanda zararsız bir şekilde yatırımlarının karşılığını almalarını ve Detay Maxinetin diğer firmalara karşı örnek olmasını temenni ediyoruz.

Tabi ki bazı konularda uyarılarımız olacak. Bu uyarılar ne derece yatırımcı adaylara yol gösterici olur bilemeyiz. Fakat sizlere Detay Maxinet yatırım modelini anlatan kişilere bazı sorular sormanızda fayda olacak diye  düşünüyoruz;

 1. Yatırım paketlerinde gönderilen notebooklar hediye mi yoksa paket ücreti olarak mı kargolanıyor? Şayet gönderilen fatura yatırım paketi olarak değil de notebook faturası ise, ilerde mağduriyetle karşılaştığınızda (ki olmamasını temenni ediyoruz…) yasal haklar konusunda hakkınızı aramanız zorlaşacaktır.
 2. Firmanın sahip olduğu ticaret sicil kaydında ve vergi levhasında; firmanın tanımı bölümünde yatırım toplandığına dair bir yazı mevcut mu? Örneğin; ağ pazarlama, tavsiye pazarlama v.b ifadeler… Şayet firmanın hizmet verdiği iş ve açıklamasında bu gibi ibarelerin yer almaması durumunda firmanın ağ pazarlama, network marketing sistemi gibi yöntemlerle yatırım aldığı anlaşılamayacağından, mağduriyetle karşılaşıldığında firmanın sizlere vaat ettiği gelirlerin gelmediği yönünde yasal mercilerde hak talep etme olanağı zorlaşacaktır.
 3. Firmanın detaylı seo hizmeti verdiğine dair örnekler var mıdır (kurumsal şirketler, ajans şirketleri v.b.)? Örneklerini istemeniz yararlı olacaktır… Çünkü yaptığınız yatırımların yaklaşık yüzde 31 lik dilimi sistem içerisinde dağıltılmakta, ayrıca sizlere notebook verilmektedir (Yaklaşık değeri 1000 TL olduğu iddia edilmektedir. Piyasasını bilmediğimiz için gerçek fiyatı konusunda kesin konuşamıyoruz aksini de iddia edemeyiz…). Yani yaptığınız yatırımın hemen hemen yüzde 50 si kadarı firmaya gelir olarak kasasına girmektedir. Buna rağmen firmanın sizlere 1 yılda yaklaşık yüzde 130-150 arası kar marjı vaat etmektedir. Seo hizmetinin online dünyada gerçekten de hatırı sayılır bir yeri bulunmaktadır. Sürekli içeriği genişlemekte ve bilimsel kaynaklara konu olmaktadır. Fakat bu kadar kar marjının neye göre ve nasıl hesaplandığı konusunda bilgi sahibi olunmasında fayda olacağını düşünüyoruz. Yatırım yapmaya karar vermeden önce sizlere sunum yapan insanlardan bu konularda bilgiler almanızda fayda olacağı kanaati içerisindeyiz.

Makalemizin altında yorum bölümümüz bulunmaktadır. Detay Maxinet hakkında olumlu-olumsuz görüşlerinizi sunabilirsiniz. İşin içinde olan veya kararsız kalan yatırımcı adaylara da bilgiler verebilir, sorular sorabilir, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. Bol kazançlar dileriz…

 

21 YORUMLAR

 1. Arkadaşlar Merhaba.Yaklaşık olarak 8-9 aydır sistemdeyim.Şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.Referansımla üye olan arkadaşlara kazandığım 70 USD doların tamamını geri gönderirim.Sonuçta herkes kazanmak için burada.Aklınıza takılan birşey ya da sormak istediğiniz birşey olursa çekinmeden whatsap üzerinden ya da arayarak bana ulaşabilirsiniz.
  Telefon numaram: 05067903741
  Kazanamk için bende varım diyorsanız,ulaşın bana..

 2. Arkadaşlar 590 dolar para yatırıyorsunuz bunun 200 doları zaten size verdikleri bilgisayar 180 dolarıda referanslara ödüyorlar ettimi 380 dolar ilk ay zaten 150 dolar kazanıyorsunuz 530 dolar oldu anlıcağınız firma şirketlerden seo için para almasa şirketlerden seo geliri olmasa bu paraları ödemesi imkansız 2 ayda batardı ama batmadı ve takır takır 1 senedir paraları ödüyor benimde çekincelerim vardı arkadaşım bu ay 1000 dolar çekti hesabından ben girdim ben firmaya güvendim.

 3. Herkese merhabalar,
  Teşekkürler, çok faydalı bir paylaşım olmuş. Ben de uzunca bir araştırma sonucunda Detay Maxinet paketine başladım. Şuana kadar bir sıkıntım olmadı, sistem gayet de iyi çalışıyor.Şirket kaçıp gitse dahi 4-5 aya maliyetinizi karşılıyor kara geçiyorsunuz.
  Şuan için bir gümüş paket ile başladım, bir ay kadar denedikten sonra 1 altın paketi almayı da düşünüyorum.
  Ayrıca kayıt olmayı düşünenler “detaymaxinetim” denen siteden de faydalanabilirler. Arkadaş kayıt aşamaları adım adım çok güzel anlatmış, site yeni açılmış sanırım ve güncel şeyleri de kapsıyor. faydalanılabilir ve bana çok yardımcı oldu sağolsun.
  http://www.detaymaxinetim.club
  İyi kazançlar

 4. meraba arkadaşlar bende bu sistemdeyim ekibimde var BURSA da oturuyorum yüzyüzede görüşebiliriz sistemi anlatırım girmek isteyen olursa aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz.
  0553-915-44-44

  • Talha bey , referans numarası paylaşmıyorum . İsteyen kişi zaten sizleri arar . Bu yüzden referans linkinizi sildim bilginiz olsun. Bölgenizi de yazsaydınız daha faydalı olabilirdiniz . İşinizde kolaylıklar dilerim .

 5. Bildigim kadarıyla sorulara cevap vermeye calısıyim ?;
  İlk olarak giriste yatırdıginız para karşılığında bir laptop ve yazılım satın alıyorsunuz yani 14 günlük iptal süresinin sonunda ilk yatırdığinız paradan hak talep edemezsiniz. Kaldı ki bu işin bir risk oldugu işe girerken bizlere belirtildi ama şimdiye kadar bi sorun olmadı. Üyeler tarafindan seo hizmeti alan firmalar aranıp kontrol edilmiştir ?hatta arayan sayısından şikayetci olan firmalar detay maxinet e şikayetlerini iletmişler ve bize gereken uyarı yapılmiştır. Detaylı bilgi ve sorularınız için : 0531 929 92 95

 6. Merhaba arkadaşlar.
  Sisteme 3 aydır üyeyim. Sisteme üye olma kararımı da sitemde 7 aydır bulunan ve 6 adet hesabı olan (kişi başı tek hesap açılabilir, diğer hesaplar eşi,akrabaları üzerinedir) yakın aile dostumun tavsiyesi ile ALTIN PAKET olarak girdim. Girme kararı almadan önce 7 aydır yakın takipte bulundum.

  Sisteme üyeliğiniz referans kodu ile olmakta ve gümüş paket satın alarak başlamakta. Daha sonra altın pakete yükselme imkanı doğuyor.

  Altın paketi basitçe anlatacak olursak;

  * Günlük kazanç (14 saat program çalıştırma) : 14$
  * Aylık kazanç : 14$ x 30gün = 420 $ x 3,92TL = 1646,40 TL (%20 vergi kesintisi olmakta para çekerken)
  * %20 kesintiden sonra kalan net AYLIK kazanç : 1646,40 TL x 0,80 = 1317,12 TL AYLIK NET KAZANÇ ( dolar kuruna göre değişiklik gösterebilir.)

  Gümüş pakette de günlük kazancımız 8 saat program çalıştırma karşılığında 4$ dır. Hesabı üstteki şekilde yapabilirsiniz.

  Aslında sistemin basit bir mantığı bulunmakta günümüzde çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin DETAY MAXI NET şirketi aracılığıyla internet arama motorlarında üst sıralara çıkmak istemesi. Zaten programı çalıştırdığınızda hangi firmaların sitelerine tıklandığını görebiliyorsunuz.

  Konu hakkında bilgi almak ve üye olmak isteyen arkadaşlar için : 0534 269 40 83 numaradan ulaşabilirsiniz.

 7. Açıklama güzel olmuş ankara Sincan bende önce gümüş paket ile başladım şu anda üç altın bir gümüş paket var üç aydır üyeliğim mevcut Yeni üye kayıt gelirleriyle iyi gelirleri oluyor inşallah böyle devam eder ödemelerde hiç sıkıntı yok olmazda her şey iyi gidiyor

 8. Herkese selamlar.Uzun süredir içinde bulundugum sistemdir.Gayet güzel kazandırıyor.Daha hiçbir sıkıntı yaşamadım.Ek gelir isteyenlerin kaçırmaması gereken bir fırsattır.Böyle fırsatlar insanın ömründe bir kere karşısına çıkar.Sadece hayal kurmak mı stersiniz yoksa artık hayallerinizi gerçekleştirmek için çabalamak mı?Seçim tamamiyle sizin,tercihinizi yapın ve harekete geçin.
  05067903741 numaralı telefondan ulaşablirsiniz.Sorun cevaplayalım,anlatalım işimizi,yanlış bilgilelerle yanlış yönlendirmelere kanmayın.Arayın ayrıcalıklarımızdan faydalanın.

 9. DETAYMAXINET firması için harika bir , Reklam projesi oldu bu haberler ? Sistem Destek ve yazılım uzmanıyım , Aylarca araştırdıktan sonra bu sisteme üye oldum , Önce üye olan birinden kurulan yazılımı alıp inceledim , Giriş yaptığı siteler harcadığı bantgenişliği , sonra firmaların çeşitli aramalarda öncesi ve sonrası seo analizlerini , ziyaretçi ve alexa trafiklerini kontrol ettim , ikna oldum girdim ,

  Birincisi 500 USD + KDV ye alınan pakette , bir bilgisayar ve yazılım veriliyor , bu yazılım ile farklı lokasyon ve ip’de kullanıcı kiralanıyor kullanıcının bulunduğu lokasyon ve ip adresi ve tükettiği elektrik , kullanıcıya ait , bir maliyet internet kotası günlük 1.2 GB yakın Stopaj kesiliyor devlete (edevletten görülüyor) , Kullanıcının bu ip ‘den yapmış olduğu giriş organik bir giriş algınıyor ve google ve benzeri algoritmalarda en önemli etken olarak görülür , kullanıcının bilgisayarına gönderilen link ile bu işlem sağlanır 35 bin söylenildiği gibi Türkiye geneli üye var ise günlük 1 saat tıklama ile saatte 35000 gerçek ve tekil hit almış olur firma , Bu gün bu hizmetin yurt dışı fiyatı ciddi boyutlarda ADWORS reklamı versek tıklama başı 0.5 USD ‘den 35 bin tıklama 17500 USD alır google bu para bu ülkede kalsa fenamı diye düşündüm açıkçası , 14 USD bu işin karşılığında anlaştıkları firmalardan aldıkları bütçenin kar payı olarak dağıtılıyor , öyle üye olmak da kolay değil , basit değil yada bana öyle denk geldi bilmiyorum onaylanmadan para yatırılmıyor 14 gün içinde iptal edilebiliyor , sikayetvar.com sitesinde gayet iyi durumda 100 şikayetten 85 olumlu dönüş bildiriyor . Ticarette riskler olur , her kurulan işletme kar etse keşke , ancak daha somut bir şey yokken böyle yüklenilir ise 35 bin madur elbet çıkacaktır , Umarım böyle bir şey olmaz , Selam ve saygılarımla ;

  • SEO ile ilgili uzaktan yakından hiç bir bilgin yok, Adwords ve SEO siteye ziyaretçi değil, dönüşüm sağlamak için önemlidir.

   Adwords’te verdiğin reklam satış yapmak için, satış yapabileceğin adamları da Google sana buluyor.

   Ancak sallayın, böyle sistemlere inanın, ülkenizi kurtaracaksınız.

   Bravo

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen buraya adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.