Dent Coin İnceleme

0
2183
Analytics

BİNANCE DE LİSTELENEN,DENT COİN HAKKINDA,DENT COİN NEDİR

Binance’de DENT coin listelendi. Türkiye saati ile bugün 10.00 da trade işlemine açılan DENT’i yaptığım ufak araştırmada ne işe yaradığına ve hedeflerine gelin birlikte bakalım.

 

DENT coin, Çin menşeli dünyanın ilk mobil veri alışveriş şirketi olan DENT Wireless tarafından oluşturulan bir kripto para birimidir. DENT, küresel telekomünikasyon endüstrisinde büyük bir değişimi temsil etmektedir.

Şirketin amacı, “İnsanların Ethereum blok zinciri aracılığıyla mobil veri almasını, satmasını ve bağışlamasını mümkün kılarak” global şirketlerin oluşturduğu tekeli zayıflatmaktır. DENT Coin oluşturulan bu pazarın merkezinde yer almakta ve veri marketi için evrensel bir para birimi olarak öne çıkmaktadır. Günümüzde mobil veri önemli bir gereklilik haline gelmiştir. DENT ekosistemi sayesinde kullanıcılar blok zincir tabanlı bir platformda, kullanmadıkları mobil verilerini alıp satmak ve bağışlamak için birbirlerine bağlanabilirler.

Peki DENT’in Çözmek İstediği Sorunlar Nelerdir? DENT, küresel telekomünikasyon endüstrisini daha verimli ve daha az maliyetli hale getirmeyi amaçlamaktadır. Çözmeyi hedeflediği önemli sorunlardan bazıları;

Mobil Verinin Özgürlüğü: Dünya çapında bir para birimi olmayı amaçlayan şirket kullanıcıların veri alışverişinde bütün telekomünikasyon sağlayıcılarına DENT Coin gönderebilmeyi ve bu sayede kullanıcıların birbirleri arasında mobil veri satın alma, satma ve bağışta bulunma özgürlüğüne sahip olduğu bir veri paylaşım platformu olma amacındadır. DENT, Telekom sağlayıcıları arasındaki yönlendirme maliyetlerin kaldırılmasını kolaylaştırmak istemektedir.

Tüketiciler ve IoT cihazları için veri paketlerinin otomatik satın alımına izin verir. Kullanıcılar, çok fazla veya çok az veri satın almaktan endişe etmeden, bölgedeki en uygun operatöre göre en iyi fiyatı elde eder.

DENT Mobil Uygulaması : DENT ekosisteminin merkezini, iOS ve Android için kullanılabilen mobil uygulama oluşturmaktadır. Uygulama, DENT Coin için kullanılacak olan cüzdanı içerir ve diğer kullanıcılarla etkileşime geçmek için kullanımı kolay bir ara yüze sahiptir.Diğer kullanıcılara veri paketi yollama veya bağışlama işlemleri mobil uygulama üzerinden yapılabilmektedir

Özetleyecek olursak Blokchain teknolojisinin mobil veri alanında daha önce görülmemiş olması sebebiyle DENT bu alanda bir ilki teşkil ediyor. DENT Coin, mobil veri dünyasını liberalize etmek için çabalayarak kullanıcılar arasında mobil veri alışverişini kolay bir hâle getiriyor. DENT iddialı bir proje olarak gözümüze çarpıyor ve gelecekte telekomünikasyon alanında köklü değişikliklere sahip olabilecek potansiyel taşıyor. DENT şu anda aşağıdaki ülkeler ve operatörler için ilk aşamada hizmet vermektedir.

Amerika Birleşik Devletleri, AT&T, Verizon Hindistan: Airtel Brezilya: Vivo, Claro Meksika: America Movil ,Telefonica Bangladeş: Robi, Grameen Phone, BanglaLink Nijerya: MTN, Glo Mobile, Etisalat, Airtel Sri Lanka: Hutch, Mobitell, Etisalat, Airtel Umman: Ooredoo

Ico 1ETH= 400.000 DENT
Ico ya ayrılan maksimum DENT 70B adet DENT
Dolaşımdaki Miktar 10.6B DENT
Maksimum Miktar 100B adet (5B=(5.000.000.000)
Token satış bitişi:26 Temmuz 2017 http://icobench.com  2.8/5 Güncel =0.00000066Sats ATH BTC ~=0.00001350Sats ATH USD =0.11140

 

Resmî siteleri:https://www.dentwireless.com 

Roadmap ve whitepaper : https://www.dentwireless.com/whitepaper 

kivirciktrader ‘a emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen buraya adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.