Papara Nedir ve Ne İşe Yarar ?

0
1518

Papara Nedir, Ne İşe Yarar ?

Yerli Dijital Cüzdanımız. Paypal’ın Türkiye de ki hizmeti durunca papara en iyi alternatiflerden biri oldu.

2013 yılından itibaren altyapısının hazırlandığı uygulama 2016 ağustos ayında hizmete başlamıştır. Paywizard’ın kurucusu İlker Diker’in 15 milyon TL yatırım yaparak Ceo koltuğuna da oturmuş oldu. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan aldığı onay ile Papara güvenilir mi ?  sorularına da cevap vermiş oluyor.Tabi sadece bu da değil mastercard ile anlaşması sayesinde bütün atmlerden para yükleyip çekebiliyorsunuz.

Ücretsiz ve çok basit bir kayıt aşamasından sonra (facebook ile de bağlanabiliyorsunuz) hesabınızı onaylayıp kullanıma geçebiliyorsunuz. Paparayı nasıl mı kullanıyoruz, çok basit; aynı banka kartınız gibi hatta daha fazlası… Öncelikle 7/24 para transferi imkanı mevcut. Dünyanın neresinde olursanız olun mastercard güvencesiyle heryerde işlem yapabilirsiniz. Ayrıca Papara’ya sahip olmak için 13 yaşından büyük olmanız yeterli.

Game sultan, Bynogame, bazı network marketing firmaları ve bizim için en önemlisi BtcTürk ile anlaşması mevcut olan şirketin ilerleyen zamanlarda daha çok firmayla anlaşabileceğini düşünmekteyim. Özellikle yurt dışı işlemlerinde bekleneni vermesi gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen buraya adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.