Biipp (Biipp.com) nedir? Biipp Hakkında Araştırma

0
1516
Biipp
Biipp

Bu aralar sosyal medyada trend olan biipp.com hakkında araştırma yaptım belki insanlar bir gelir kapısı çıkartabilir kendilerine. Sizden ricam lütfen kalitenizi konuşturun, çünkü şuan da içerisi kaliteli içerik giren kadar maaş ve sigorta almak isteyen ve çöp muhabbet yapan  kişilerle de dolu malumunuz ülkedeki işsiz sayımız gayet yüksek ve böyle fırsatları değerlendirmek önemli.
Sizde mi Biipp.com da maaşlı bir çalışan olmak istiyorsunuz ? Evet yanlış duymadınız oturduğunuz yerden maaş+sigorta 🙂 hemde 2000(ikibin) kişiye ama unutmayalım kimseye kolay para yok, üye olup entry’lere başlayın derim..

biipp.com(biipp) nedir?
biipp.com(biipp) nedir?

 

 

 

 

Tabi birde @ankara_kuşu’nun süpriz hediyeleri ve sitenin içerisinde yazar ödülleri var.Kim bu Ankara kuşu diyenler twitter da takibine alabilir.

Biipp.com

İlk açılışlarında haber sitesi olarak kullanılan biipp.com kısa zaman önce formatını değiştirip bir fikir kulübü,sözlük gibi bir yapıya bürünmüş.
Google aramalarında hakkında hiç bir bilgiye ulaşılamayan biip.com’u kimin kurduğu nerede kurulduğu sponsorlarının kim olduğu şimdilik belli değil sadece ortada söylentiler var o yüzden kesinleşince yeni bir yazı yazarım.Şuan Tek bilinen kendisi gibi gizemli twitter fenomeni  Ankara_kuşu ‘nun desteklediği ve gayet  güzel bir çıkış ivmesi yakaladığı  görünüyor. Biipp için kendi resmi adresi ‘biipp_uygulama ‘ ve ‘ankara_kuşu’ nu takip edebilirsiniz.Ayrıca platformun cep telefonu uygulamalamasıda da mevcut ve gayet kullanışlı

Biip hakkında özetlemek gerekirse, böyle projelerin çeşitlenmesi gerek  ,inşallah en kısa zamanda sitenin eksiklikleri giderilir ve kaliteli,güncel,güzel içeriklerle uzun yıllar boyunca hizmet verir,bizlerde böyle bir platformun ilk üyeleriz diye hava atarız J

biipp.com(biipp) nedir?
biipp.com(biipp) nedir?

Daha fazla bilgiler edindikçe buraya ekleyeceğim.Yazar olacak arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim…

SAYGILAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen buraya adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.