A Kazanç Plus Nedir ve Ne İş yapar?

0
3101

A Kazanç Plus Nedir? A Kazanç Plus Ne İş yapar?

A Kazanç Plus hakkında bilgi vermek gerekirse; Fons A.Ş nin yatırımsal network marketing ayağı olduğunu söyleyebilirim. Firmanın ihtiyacını karşılayacak olan 30 bin kişilik yatırımcı oluşumu bu firmanın organizasyonları üzerinden sağlanması planlanıyor. Bu şirket de yasal ve vergisel yükümlülüğü bulunmakta. Malum yatırımsal firmaların piyasayı çöplüğe çevirmesinden ötürü firma network marketingin yayılım stratejisine açık sistemini kullanmak istemiş ve bunu tapu teminatıyla çözmeye çalışmış.

A Kazanç Plus Kazanç planı hakkında bilgi vermeden önce tapu teminatı verilen A Kazanç Plus yatırım paketlerine değinmek istiyorum; 

 

Toplamda 7000 adet tapu dağıtılacağını belirtmiştik. Bunlardan 1000 adet en yüksek yatırım paketi olan 32000 TL değerinde Vip Pakettir. Bu pakete sahip olan bir yatırımcı bir yıl boyunca vaat edilen yatırım gelirini aldıktan sonra 45 gün içerisinde kendisine verilen 50 metrekare imarlı arsa tapusunu firmaya geri teslim etmekle yükümlüdür. Tüm bu bilgiler firmayla sizlerin arasında yapılacak bir sözleşmeyle (ki bu sözleşme noter onaylı olacaktır) karşılıklı olarak garanti altına alınmıştır.

2000 adet 16000 TL yatırım bedeli olan Yakut Paket sahibi yatırımcılar kendisine teslim edilecek olarak 20 metrekare imarlı arsayla yatırımını teminat altına almaya hak kazanır.

4000 adet ise 8000 TL yatırım bedeli olan Safir Paket sahibi yatırımcılar için de 10 metrekare imarlı arsa tapusunun sahibi olurlar ve 1 yıl sonunda geri şirkete iade etmekle yükümlü olurlar.

A KAZANÇ PLUS KAZANÇ PLANI

A kazanç Plus kazanç planı, piyasada bir çok ürün network marketing firmalarının kullandığı Multi Level Marketing planına göre kurulduğu görülmektedir. Dengeli sistem modeli (Bianary sistem) düşünülmemiş. Fakat fark primlerine hak kazanabilmek için bazı şartlar konulmuş. Aslında bu şartlar sistemi biraz daha zorlaştırmış lakin güçlendirmiş de…

Hep birlikte A Kazanç PLUS kazanç planını incelemeyelim;

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen buraya adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.